Avis Panorama Raclawicka

1 août 2014

Panorama Raclawicka
13 avis
Avis Panorama Raclawicka
Jana Ewangelisty Purkyniego 11, 50-155, Wroclaw

Panorama Raclawicka a obtenu une note de 9,6 de 10, basé sur 13 évaluations
Vous voulez éviter les mauvaises surprises ? N'hésitez pas à lire les avis des voyageurs sur Autres Panorama Raclawicka pour être sûr de votre choix et passer de bonnes vacances à Wroclaw ! Vous pouvez visionner 7 Photos concernant Panorama Raclawicka. Toujours à la recherche d'une destination de vacances? Regardez les logements dans Pologne. Ici, vous trouverez tous les hébergements sur Dolnoslaskie. Voir tous les hébergements dans Panorama Raclawicka, Wroclaw.
Un moment, s'il vous plaît...
Taille des lettres: A A A

13 avis sur Panorama Raclawicka

13 avis
9,6
Montrer les notes et les avis de:
Langues des évaluations :

En couple, Juin 2012
"Ok"traduire
Anna Pysiak
10,0

14/06/2012 jedyne w swoim rodzaju takie miejsce w Polsce, a nawet na świecie! Na całym świecie jest takich tylko kilka, bardzo ciekawe miejsce, sporo można się dowiedziec.

Avec des ami(e)s, Juin 2012
"Panorama"traduire
nowy

07/06/2012 warte zwiedzenia, nawet kolejki nie sprawiają zepsucia atmosfery

En voyage d'affaires, Juin 2012
"Jedno z"traduire
Hubert Grycan
10,0

13/06/2012 niewielu miejsc na świecie gdzie można podziwiać relikt 19-wiecznej kultury masowej. Bardzo fajne miejsce, takie inne niż wszystkie. Polecam.

En couple, Avr 2012
"Coś niesamowitego"traduire
Waldemar
10,0

22/04/2012 to po prostu trzeba zobaczyć, można mieć różne wyobrażenia, ale widząc to dzieło jest się pod ogromnym wrażeniem.

Avec des ami(e)s, 2012
"Obraz jakiego jeszcze nie widzieliście"traduire
Aleksandra
10,0

16/04/2012 Atrakcja oczywiście nie dla Wrocławian bo zapewne wszyscy ją znają, ale kazdy przyjezdny powinien tu trafic - wielkość jak i sama forma obrazu nie powtarzalna!

""To jest coś!!!!!!!!!!!!!"."traduire
anna
10,0

14/04/2012 Panorama Racławicka jest niepowtarzalnym dziełem na skalę światową.Olbrzymi obraz,umieszczony w okrągłej sali robi piorunujące wrażenie.Opowieść lektora(bez przynudzania) w momencie przenosi nas w czasy kościuszkowskie.Przenikanie się obrazu z elementami umieszczonymi pod nim(części broni,roślinność,garderoba)-to robi wrażenie!Z całą odpowiedzialnością polecam tę atrakcję Wrocławia .każdemu.

Seul(e), Avr 2012
"Kulturalny potentat !"traduire
Katarzyna
10,0

20/04/2012 Nie trzeba wchodzić do środka, by zaparło dech w piersi! Proszę popatrzeć na piękny, pomysłowy budynek Panoramy otoczony z zewnątrz piękną zielenią, która zwłaszcza w okresie wiosennym wywiera największe wrażenie. Idealne miejsce na kulturalną wycieczkę w celu poznania sztuki, dzieł malarskich największych artystów na wyciągnięcie ręki ! Polecam:)

En couple, Nov 2011
"WOJNA!"traduire
Olga
9,0

09/07/2012 Robi wrażenie na gościach.

Lien vers Zoover sur votre site

Cliquez ici pour plus d'informations et d'options pour le widget Zoover

Poll

En moyenne, combien de verres d’alcool buvez vous chaque jour pendant vos vacances?

Vous êtes le propriétaire ?

Connectez vous sur notre "module hôtelier" pour avoir accès aux fonctionnalités "propriétaires". Cliquez ici pour plus d'informations